Rozwój w dziedzinie tworzyw sztucznych to nasz cel i nasza wielka ambicja!

Rozwój w dziedzinie tworzyw sztucznych oznacza dla AMARGO nowe możliwości sprostania rosnącym potrzebom naszych Klientów – dlatego chcemy mieć swój wkład w globalny postęp!

Rozwój w dziedzinie tworzyw sztucznych to nasz największy apetyt! AMARGO to coś więcej niż sprzedaż zbiorników chemoodpornych! Mamy ambicje rozwijać rynek i kreować nowe technologie, odkrywać owe funkcjonalności i korzyści przy jednoczesnym propagowaniu idei proekologicznych!

W tym celu podjęliśmy działania zmierzające do tworzenia nowych struktur i rozwiązań – chcemy otworzyć własną jednostkę zorientowaną na optymalnym wykorzystaniu  i unowocześnianiu wysokogatunkowych materiałów.

Zainicjowaliśmy rozmowy z wieloma instytucjami, aby rezultaty naszych postępowań były optymalne i eksperckie. Jesteśmy odpowiedzialni i parzymy w przyszłość – nie z nadzieją, ale z długoterminowym planem rozwojowym!

Dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo już teraz, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasze działania dziś mają wpływ na przyszłe pokolenia!

Zapraszamy do AMARGO!

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl