W wielu gałęziach przemysłu (spożywczym, farmaceutycznym, papierniczym), w  urządzeniach szpitalnych oraz klimatyzacji używana jest woda lodowa. Jest ona nośnikiem temperatury, której wysokość nie przekracza kilku stopni.

Prawidłowo pracująca instalacja wody lodowej powinna zapewnić wysoką jakość nośnika zimna. W układzie chłodzenia linii produkcyjnej niezawodny zbiornik jest strategicznym elementem. Dlatego pojemniki, w których woda lodowa jest przechowywana, muszą być chemoodporne i nie korodować. Także wykonanie zbiorników jest ważne – nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Detale instalacji gwarantują bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Zbiorniki chemoodporne klasy PREMIUM to nasz duma. Zbiorniki AMARGO nadają się do przechowywania wody lodowej. Wykonujemy je z płyt panelowych, które są dobrym izolatorem, dzięki czemu punkt rosy jest przesunięty. Tworzywo PP jest odporne na korozję i chlorki. Proponujemy także najwyższej jakości zbiorniki procesowe.
Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klienta sprawia, że możemy zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Zapraszamy do AMARGO!
Prosimy o maile, telefony, odwiedziny!

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl