Przechowywanie media krytyczne

Zbiorniki chemoodporne do zadań specjalnych: przechowywanie media krytyczne

Przechowywanie media krytyczne – zbiorniki chemoodporne z…

…certyfikacją UDT.

Zadanie specjalne dla AMARGO: przechowywanie media krytyczne!
Magazynowanie substancji skrajnie niebezpiecznych musi się odbywać w sposób w 100% kontrolowany i niezawodny. Instytucje ochrony środowiska i BHP wymagają, aby przeznaczone do tego celu zbiorniki posiadały dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym wyciekiem – w takim wypadku stosuje się dodatkowy płaszcz lub tacę wychwytującą. Chemoodporność takiego zbiornika na substancje żrące jest efektem użycia odpowiednich materiałów – PE, PP i innych. Wysoka jakość obróbki tego materiału zapewnia szczelność i bezpieczeństwo. Dzięki temu w zbiornikach mogą być przechowywane chemkalia bardzo wymagające, takie jak na przykład stężone kwasy, perhydrol, soda kaustyczna i inne.

Firma Amargo od kilkunastu lat dostarcza nowoczesne, chemoodporne zbiorniki magazynowe na media krytyczne. Każdy produkt jest u nas „szyte na miarę” – na indywidualne zamówienie. Wszystkie detale dostosowujemy do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny, świetnie wyposażony park maszynowy. Na podstawie danych od Klienta (jakie medium musi przechować, jaką ilość, w jakim przedsiębiorstwie, na zewnątrz czy w środku pomieszczenia, temperatury i innych parametrów) oraz wizji lokalnej nasi specjaliści dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala fachowe doradztwo w doborze zbiornika. Dzięki dokładnej analizie potrzeb i warunków Klienta jesteśmy w stanie dopasować optymalną ofertę.

Oprócz zbiorników oferujemy elementy z tworzywa – mieszadła, króćce, kształtki, wszelkie oprzyrządowanie. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Oferujemy kompleksowe prowadzenie realizacji – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wstępnych projektów, szkiców, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl