Firma AMARGO, jako nowoczesna firma specjalizująca się w wykonywaniu i wdrażaniu pełnych systemów chemoodpornych, chętnie podejmie współpracę z biurem projektowym w zakresie …

projektowania i produkcji zbiorników, aparatury, wanien, mieszalników i innych z PE / PP. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i obróbce tworzyw sztucznych m.in. dla branży chemicznej i spożywczej. Jesteśmy otwarci na prowadzenie kolejnych prac projektowych i wdrożeniowych asortymentu zbiorników do każdej gałęzi przemysłu.

Prowadzimy prace testowe, koncepcyjne, badawcze nad wprowadzaniem do seryjnej produkcji skomplikowanych zbiorników (również z wyposażeniem) z materiałów chemoodpornych. Oferujemy produkcję małych partii w celach eksperymentalnych i kontrolnych.

Naszą przewagą nad konkurencją jest indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz możliwość produkcji nietypowych zbiorników, skruberów, absorberów i innych urządzeń. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy. Z pasją podchodzimy do niestandardowych projektów, szukamy rozwiązań – dzięki temu stale uczymy się, rozwijamy i doskonalimy nasz kunszt. Kompetencje AMARGO potwierdzają dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego oraz wielu zadowolonych Klientów.

Zapraszamy do współpracy:

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki