PODCAST „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Zdajemy sobie sprawę, że jedni wolą czytać, drudzy słuchać. Z tego powodu uruchamiamy podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”. Będziemy w nim poruszać tematy z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych, z którymi spotykamy się w naszej codziennej pracy  zarówno we współpracy z projektantami, jak i użytkownikami końcowymi.

Jeśli interesują Cię zagadnienia z obszaru:

  • projektowania i właściwej eksploatacji zbiorników (na chemię, przeciwpożarowych, rezerwowych wody),
  • bezpiecznej pracy z chemikaliami,
  • regulacji prawnych i ich odniesienia do codziennej praktyki,
  • optymalizacji prowadzonych procesów technologicznych, w których udział biorą zbiorniki przemysłowe

ten podcast jest dla Ciebie!

Dla kogo jest podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”?

Nasz podcast dedykujemy osobom związanym z branżą przemysłową i projektową, m.in.:

  • projektantom obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej,
  • służbom utrzymania ruchu i pracownikom działów technicznych, którzy odpowiadają za magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa realizowanych procesów technologicznych.

Nasz podcast to część działań Akademii Amargo Tank Education (TAED)

Jesteśmy praktykami, a naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą i inspiracja do wdrażania najlepszych rozwiązań mających wpływ na bezpieczne magazynowanie chemikaliów lub wody. Dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy unikać błędów i niedociągnięć, które czasem się zdarzają i mogą mieć trudne do przewidzenia skutki. Doskonale wiemy, że właściwy projekt wpływa zarówno na przebieg prac inwestycyjnych, jak i pracę późniejszego użytkownika instalacji. Dlatego zależy nam na tym, by inwestycje mogły być realizowane sprawnie, w zgodzie z obowiązującymi normami i przy uwzględnieniu najważniejszych aspektów technicznych.

Nasz podcast „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” to część działań Akademii Amargo – Tank Education (TAED). W ramach Akademii Amargo realizujemy szkolenia, webcasty, konsultacje założeń projektowych (strefa projektanta) czy merytoryczną kampanię newsletterową.

Do naszych podcastów będziemy zapraszać wybitnych gości, którzy razem z nami będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Każdy odcinek podcastu będzie również zawierał transkrypcję możliwą do pobrania także w pliku .pdf.


Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.
Wysyłając ten formularz zgłaszasz chęć przystąpienia do newslettera firmy Amargo, w ramach którego będziesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. innowacyjnych rozwiązań technicznych.