Polietylenowe bandy do lodowisk (rekreacyjne, profesjonalne hokejowe) wykonane z polietylenu wysokiej gęstości – wysokoudarny biały stabilizacja na UV typ PE UHMW HMW, 500 PE HD High Density.
Firma AMARGO już z wieloletnim doświadczeniem prowadzi kompleksowe zaopatrzenie kluczowych firm wykonawczych band do lodowisk, a także produkuje gotowe rekreacyjne bandy z wykorzystaniem własnych płyt polietylenowych PE 300 białych stabilizowanych na UV, niebieskich oraz żółtych PE 500.


Płyty przytwierdzane są specjalnymi płaskimi wkrętami do cynkowanej ogniowo konstrukcji stalowej o profilu zamkniętym. Dodatkowo do kompletu dostarczamy słupki, mocowania, bramki, furtki oraz elementy do montażu reklam banerowych oraz płyty ochronne przeźroczyste PC.
W naszym zakładzie produkcyjnym na najnowszej linii ekstruzyjnej Krause Mafei produkujemy i oferujemy z pozycji głównego magazynu w Ożarowie Mazowieckim w ciągłej sprzedaży między innymi płyty wykonane z polietylenu (wytłaczane / extrudowane lub prasowane – heblowane lub nieobrabiane) PE HD wysokiej gęstości High Density o oznaczeniach PE 300, PE 500, PE 1000 PE HMW PE UHMW, kolor naturalny i typowo śnieżnobiały w wariancie ze stabilizacją na UV lub bez, dodatkowo płyty w kolorze żółtym na listwy odbojowe tzw „listwa okopowa – okopówka” i niebieskie na poręcz tzw „listwa poręczowa”.

Zapraszamy https://www.amargo.pl/pl/kontakt

lodowisko m kwadratowych sztuczne wynajem gminy miasta ośrodki sportu
lodowisko m kwadratowych sztuczne wynajem gminy miasta ośrodki sportu