Misja

Kompleksowo realizujemy cele i projekty naszych Klientów. Jako think tank od zbiorników nie uznajemy istnienia zadań bez rozwiązania. Jesteśmy pierwszą i ostatnią instancją, do której projektant lub inwestor może się zwrócić po pomoc. Kierujemy się prostą maksymą: jeśli nie my, to nikt inny.

Wizja

Dążymy do tego, by Amargo stało się synonimem kompleksowej obsługi. Chcemy być czymś więcej niż firmą produkującą zbiorniki: zespołem ekspertów dostarczających systemy gwarantujące pewność i spokój osobom odpowiedzialnym za projekt. Zależy nam, by systemy i rozwiązania Amargo były pierwszą myślą Klienta lub pierwszą rekomendacją, jaką usłyszy od osoby, do której zwróci się po radę.

Wartości

Kreatywność

Jesteśmy think tankiem, więc najpierw myślimy, a potem działamy. Chętnie podejmujemy się zadań o dużej skali trudności. Myślenie jest jednym z najważniejszych procesów technologicznych w Amargo.

Dokładność

Ciecz to bezlitosny sędzia dokładności wykonania, ale jest jeszcze dwóch innych sędziów: Twoje oko i nasza wyjątkowa dbałość o detale. Dopracowujemy wszystko tak, jakby miało być elementem statku kosmicznego. Wiemy, że tu nie ma miejsca na kompromisy.

Elastyczność

Przy pracach nad zbiornikami bywa, że sytuacja płynnie się zmienia. Doświadczenie nauczyło nas, jak się do niej (oraz do wymagań klientów) szybko i efektywnie dopasowywać.

Przywództwo

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i dążymy do pozycji lidera, która w oczywisty sposób wynika z naszych kompetencji, osiągnięć oraz doświadczeń. Chcemy wyznaczać nowe drogi rozwoju dla całej branży. Robimy to, inwestując między innymi we własne laboratorium.