Znasz taki schemat:

Usterka. Zamawiasz fachowca. Ten przychodzi, wymądrza się, coś tam dłubie, płacisz mu, ten wychodzi i… znów szukasz fachowca?

Nie raz nasza ekipa realizowała usługi serwisowe po nieprofesjonalnych naprawach. Na przykład wykonywaliśmy jedną powłokę do zbiornika magazynowego, jako firma poprawiająca po poprzednim wykonawcy, który kombinował, kleił itd… Niestety – bez efektu szczelności. Wykonawca zawiódł, upaprał, udyrdolił,  a zbiornik w dalszym ciągu potrzebował regeneracji.  Przedsiębiorstwo zgłosiło się do nas – my wykonaliśmy i zamontowaliśmy powłokę tak, jak trzeba, a dziś realizujemy kolejne wspólne projekty.

Polityka AMARGO opiera się na uczciwości i profesjonalizmie. Robota klasy PREMIUM, czyli nasza idea przewodnia, to inwestycja na lata – masz pewność, że serwis jest zrobiony raz a dobrze, na najwyższym poziomie, przez fachowców z doświadczeniem, wiedzą i intuicją.

Odpowiednie sprzęty i fachowość, technologia, dokładność, pieczołowitość specjalistów AMARGO dają efekty! Klienci wracają, zastosowania się sprawdzają i funkcjonują! Niezmiernie nas cieszy, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzają nas Klienci. Jesteśmy firmą klasy PREMIUM i jesteśmy z tego dumni!

Potrzebujesz serwisu? Naprawy? Przekonałeś się już, że chytry traci dwa razy? Poprzedni wykonawca zafundował Ci fuszerkę? Nie chcesz dać się oszukać? Maszyny stoją, a czas ucieka?

Nie rwij włosów, nie lej łez – Amargo poda Ci pomocną dłoń!

Zapraszamy do kontaktu:

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl