Aparaty do neutralizacji gazów, odorów, bezawaryjne systemy oczyszczania powietrza na wymiar, specjalnIe dla Twojego zakładu!

Tworzywowe aparaty do neutralizacji gazów wykonane specjalnie do Twojego zakładu pracy? To właśnie zadanie dla AMARGO!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zbiorników chemoodpornych oraz zbiorników na wodę, a także systemów oczyszczania powietrza, AMARGO zdaje sobie sprawę z potrzeb zakładów przemysłowych. Duże przedsiębiorstwa wymagają indywidualnego podejścia, szerokiego spektrum działania i kreatywności.

AMARGO specjalizuje się w budowie niestandardowych urządzeń z tworzywa sztucznego. Nasze maszyny mogą mieć dowolne kształty i wymiary, każdy rodzaj wyposażenia, AMARGO zadba również o transport i montaż. Kompleksowe realizacje to dla nas chleb powszedni!

Zespół AMARGO tworzą wybitni, wykwalifikowani specjaliści każdego szczebla. Nasi spawacze to najlepsi w kraju fachowcy, certyfikowani przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie łączenia tworzyw, jak i renowacji zbiorników. Dzięki optymalizacji struktury wewnętrznej jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości usługi nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli i Ty potrzebujesz biofiltra, aparatu oczyszczania powietrza, systemu chemoodpornych kanałów wentylacyjnych lub innego zindywidualizowanego urządzenia – zapraszamy do AMARGO!

+48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03

Wolisz do nas napisać? Śmiało!:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Zapraszamy na amargo.pl