Rozwiązania w zakresie zbiorników zapasu wody PPOŻ, odstojników wody popłucznej, zbiorników wody surowej na stacjach uzdatniania wody SUW (wewnętrzne i zewnętrzne, podziemne i naziemne ocieplane).

Przykłady zapytań realnych z rynku

14 LAT DOŚWIADCZENIA! ZBIORNIKI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE!

Opisano pod linkami:

https://www.amargo.pl/zbiorniki_przeciwpozarowe.html

Zbiorniki przeciwpożarowe PP / PE, awaryjne zasilanie instalacji p.poż / pionów hydrantowych:

Jedno z typowych zastosowań kasetonów żebrowanych wzmacnianych AMARGO PP to budowane przez ekipy AMARGO w całej Polskce zbiorniki p. poż PE HD PP do zabudowy wewnątrz pomieszczeń, piwnic, zasilanie awaryjne, buforowe, wyrównawcze przy niewystarczającym ciśnieniu w sieci i rozległej instalacji (szczególnie pionach instalacji o znacznej wysokości np. w wieżowcach).

Odpowiadając aktualnym potrzebom i przepisom przeciwpożarowym (zmiany stosownych przepisów, zaostrzone kontrole, przywrócenie do stanu używalności pionów p.poż w blokach mieszkalnych…) AMARGO oferuje kompleksowe zaopatrzenie w system zbiorników do magazynowania wody używanej w celach przeciwpożarowych. Zbiornik spełnia wówczas funkcję bufora zapewniając zasilanie w wodę piony przeciwpożarowe (i hydranty) w razie pożaru gwarantując odpowiedni nieprzerwany wydatek wody o określonym ciśnieniu………………………. cd na stronie https://www.amargo.pl/zbiorniki_przeciwpozarowe.html

https://www.amargo.pl/zbiorniki_na_wode.html

https://www.amargo.pl/dopobrania/Ulotka-zbiorniki-przeciwpozarowe-p-poz-modulowe-zapasowe-AMARGO-2012-v-e-mail-2-strony.pdf

choć z rynku zapytania (jak poniżej) bywają różne, zwłaszcza w przypadku inwestycji koncepcyjnych, gdzie zamówienia / przetargi udzielane są na zasadzie / w formule „zaprojektuj i wybuduj”…

foto zbiornik, przeciwpożarowy,zasoby wody do instalacji p.poż,wydajność hydrantów, zestaw pompowy zapewnienia wydatku
foto zbiornik, przeciwpożarowy,zasoby wody do instalacji p.poż,wydajność hydrantów, zestaw pompowy zapewnienia wydatku

Prosimy zatem o kontakt: https://www.amargo.pl/kontakt.html  po przesłaniu zapytania dokonamy wiążącej wyceny, doradzimy – wskażemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie do danego przypadku!

Dane kontaktowe
Amargo
ul. Strzykulska 38, Piotrkówek Mały
05-850 Ożarów Mazowiecki
Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48
Adresy e-mail:
Dział handlowy:
Dział produkcji i prefabrykacji:
Logistyka i realizacja zamówień:
Dział techniczny, product manager:
Księgowość, rozliczenia:
Zarząd:
handel@amargo.pl
produkcja@amargo.pl
logistyka@amargo.pl
produkty@amargo.pl
ksiegowosc@amargo.pl
zarzad@amargo.pl

Pozdrawiam!

zapytanie:

Dzień Dobry

Proszę o przedstawienie oferty cenowej na dostawę:

-Zbiornika na ścieki PEHD, SN 8, podstawa żebrowana, śr. wew. 1,50m, wysokość wew. 2,55 m – 2 szt.

-Zbiornika na ścieki PEHD, SN 8, podstawa żebrowana, Dw 2,20, długość 6,00m, z trzema wewnętrznymi komorami – 1 szt.  Dla tego zbiornika proszę o cenę zbiornika w wariancie krzywoliniowym i prostoliniowym.

 

Miejsce dostawy

 

W załączeniu rysunki zbiorników.

 

Pozdrawiam

lub

 

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie ofertą AMARGO i przesłane zapytanie.

Szacunkowy koszt budowy przedmiotowych zbiorników wynosi … – … tyś / m^3 PLN netto – w zależności od poziomu wody gruntowej, króćców i technologii montażu.

Konstrukcja zbiorników musi pozostać odciążona od naporu gruntu i wszelkich innych nacisków bocznych i górnych.

Zalecany sposóba zabezpieczenia górnej powierzchni – przykrycie zbrojonymi prefabrykowanymi płytami żelbetonowymi przenoszącymi wszelkie obciążenia na zagęszczony grunt wokół zbiorników.

pojemność jest ok 35 m^3

lub

W nawiązaniu do rozmów telefonicznych zamawiam zbiornik przeciwpożarowy o pojemności czynnej 5 m3.
Montaż zbiornika w …….. przy ul. ……

Uzgodniona cena to …. 000 netto.
Proszę o informację o wysokości przedpłaty i terminie spotkania w obiekcie w celu ustalenia szczegółów w zakresie możliwości montażu.
Przewidywany termin montażu 27-31 stycznia br.

Dane do FV w stopce.
lub

Witam

Zwracam się z prośbą o podanie wyceny dotyczącej wykonania zbiornika na wodę pitną o wymiarach dł.3mb,szer.2,4mb,wys.2,7mb, pojemność ok.20 m3,wykonany na bazie kasetonów żebrowanych,wyposażony w dwa króćce o śr.2cale oraz właz rewizyjny.

Zbiornik ma stanowić zapas wody dla obiektu szpitala,będzie zainstalowany w ogrzewanym pomieszczeniu,eksploatowany pżepływowo zasilany górą przez zawór pływakowy odbiór wody z dna zbiornika

———————

Koordynator d/s Nadzoru Inwestycji

lub

Pilnie proszę o wycenę zbiornika PPOŻ wraz z pompą o wydatku nie mniejszym niż 10 l/s loco …………… pod Łodzią.

gdyż:

Sieć wodociągowa dla celów socjalno-bytowych i p.poż.

Z lokalnej sieci wody zimnej. Miejsce przyłączenia do istniejącej sieci wodociągowej FI 160 PCV, jako punkt w sieci, w pobliżu budynku nr 36. Istniejąca sieć wodociągowa zapewni zapotrzebowanie na wodę użytkową w ilości 3 m3/dobę oraz wydajność do celów ppoż. w ilości 10 l/s przy ciśnieniu 0,2 MPa. Przyłącze wykonane będzie w technologii z tworzywa sztucznego. W garażach powinny się znaleźć zawory FI52. Zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 24.07.2009 r. w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych wymagana ilość wody do celów przeciwpożarowych wyniesie 20 dm3/s łącznie z co najmniej dwóch hydrantów o średnicy 80 mm, lub 200 m3 zapasu wody w przeciwpoŜarowym zbiorniku wodnym. W przypadku braku wymaganej ilość wody wymaga się jej uzupełnienia z innych dopuszczonych przepisami źródeł wody: np. studni o wydajności nie mniejszej niż 10 dm3/s, punktu czerpania wody przy naturalnym lub sztucznym zbiorniku wodnym o pojemności zapewniającej odpowiedni zapas wody, przeciwpożarowego zbiornika wody.

Pozdrawiam

odp:

Witam Pana,

Dziękuję za zainteresowanie ofertą AMARGO® i przesłane zapytanie.

Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy.

Proszę o informacje jakiego typu zbiornik Państwo przewidujecie? Wewnętrzny? Zewnętrzny? Jakiej pojemności? 200 m^3 ? czy też wymóg ten dotyczy jedynie zbiornika bez pomp ?

Przedmiot realizacji AMARGO® to przykładowo:

https://www.amargo.pl/dopobrania/Ulotka-zbiorniki-przeciwpozarowe-p-poz-modulowe-zapasowe-AMARGO-2012-v-e-mail-2-strony.pdf

https://www.amargo.pl/zbiorniki_przeciwpozarowe.html

https://www.amargo.pl/aktualnosci.html#a26

https://www.amargo.pl/zbiorniki_na_wode.html

Po zapoznaniu się z materiałami czekam na kontakt,

Łączę pozdrowienia.

odp

Budynek jest w formie zaprojektuj i wybuduj. Sieć wodociągowa jest za słaba więc musimy uzupełnić zapotrzebowanie skoro jest to lotnisko zbiornik koniecznie szczelny i sądzimy podziemny gdyż woda jest już na H=1,8 m, z pompą. Jeśli to możliwe prosimy o przedstawienie oferty koncepcyjnej.

inne zapytanie:

Witam !

Jestesmy firmą, która w swojej ofercie posiada kompleksową obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wielu naszych klientów boryka się z problemami wydajności hydrantów zewnętrznych, gdzie jedyną mozliwością spełnienia przepisów pożarowych jest wybudowanie zbiornika pożarowego.

Chetnie nawiązalibyśmy z Państwem współpracę.

Prosimy o odpowiedz czy jesteście nią Państwo zainteresowani.

Z poważaniem

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Kategoria: Pozostałe