BEZPŁATNY WEBINAR Z SESJĄ Q&A
Dobór i projektowanie zbiorników modułowych na wodę: jak uniknąć błędnych założeń i zapewnić wymaganą pojemność czynną?
5.06.2025 r. | godz. 11:00-12:00
Ten webinar jest już za nami. Kolejne edycje odbędą się prawdopodobnie jesienią. Zapraszamy Cię do śledzenia strony.
KORZYSTAJ Z WIEDZY I DOŚWIADCZENIA
O czym będziemy mówić?
- Parametry techniczne konstrukcji modułowej zbiorników
- Jakie dane pomogą w sprawnym doborze zbiornika?
- Co warto wiedzieć o specyfice konstrukcji, by uniknąć zmian projektowych (strefy martwe, grubość płyt, wzmocnienia wewnętrzne)?
- Potencjał bibliotek Revit zbiorników
- Zasady doboru zestawu hydroforowego (występ gościnny mgr inż. Pawła Makowskiego z firmy AKVA)

Dla kogo?
- Szczególnie: projektanci przemysłowych instalacji sanitarnych
W przypadku zainteresowania także:
- Przedstawiciele firm wykonawczych, inżynieryjnych
- Zarządcy obiektów medycznych, hotelowych, placówek oświatowych lub innych budynków komercyjnych
- Przedstawiciele zakładów przemysłowych: działu utrzymania ruchu, BHP, technicznego, technologicznego, inwestycyjnego
6 powodów, dla których warto wziąć udział w webinarze
2 × 2 × 2 = 8 m3 – czy na pewno? W przypadku zbiorników modułowych matematyka
działa nieco inaczej.
1/ Praktyczna wiedza pozwoli Ci na świadomy dobór rozwiązania spełniającego parametry projektu w zakresie wymaganej pojemności czynnej i zapewniającego zgodność z przepisami.
2/ Poznasz zasady doboru zbiornika modułowego i przekonasz się, jak specyfika technologii wpływa na jego parametry. Dowiesz się, jak dobrać zestaw hydroforowy tak, aby idealnie współpracował ze zbiornikiem – od pierwszych obliczeń, przez dobór pomp, aż po praktyczne wskazówki eksploatacyjne. Dzięki temu unikniesz zmian projektowych, nieplanowanych kosztów czy opóźnień realizacji.
3/ Poznanie specyfiki technologii pozwoli Ci pracować efektywniej – opracowanie i kompletowanie dokumentacji projektowej będzie prostsze i mniej czasochłonne.
4/ Dobierzesz i uzasadnisz merytorycznie rozwiązanie, które spełni cele inwestycji Twojego klienta, a ponadto będzie bezpieczne oraz optymalne technicznie i ekonomicznie.
5/ Dowiesz się, jak wykorzystać potencjał bibliotek Revit zbiorników w projektowaniu.
6/ Zobaczysz przykładowe realizacje, dzięki czemu zweryfikujesz i łatwiej wyobrazisz sobie ich zastosowanie w opracowywanym projekcie.
Wahasz się, czy wziąć udział? Sprawdź, jak inni oceniają nasze webinary i szkolenia.
„Szkolenie z zakresu zbiorników chemoodpornych było bardzo pouczające i obejmowało szereg zagadnień przydatnych w pracy projektanta instalacji technologicznych. Stanowi ono wartość dodaną nawet w przypadku, gdy posiada się duże doświadczenie w branży. Niestety przepisy nie zawsze są przejrzyste i niosą za sobą wiele wątpliwości, szkolenie obejmowało również zrealizowane inwestycje, zaś praktyka zawsze jest najcenniejszym źródłem wiedzy.
Zarówno w trakcie szkolenia jak i po nim, można było uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. W każdym momencie można także powrócić do udostępnionych materiałów (m.in. poradnik – cenna pomoc), a w przypadku problematycznych zagadnień skorzystać z konsultacji. Dziękujemy za możliwość udziału w szkoleniu!”
Dorota Świder, Projektant w VEOLIA WATER TECHNOLOGIES
Opinia po szkoleniu „Zbiorniki chemoodporne w praktyce”
„Bardzo dobry merytorycznie webinar. Od razu widać, że opowiadają o temacie praktycy. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału.”
„Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu – jak zawsze pełny profesjonalizm.”
„Organizacja webinarów to bardzo dobry pomysł, jest to szansa nie tylko na poznanie produktów firmy, ale też wymagań prawnych, technicznych.”
„Konkretne informacje. Liczę na kolejne webinary na podobnym poziomie.”
„Rzetelna prezentacja tematów od strony wytwórcy zbiorników.”
„Super, że mieliśmy zajęcia praktyczne i myślę, że taki moduł można by było wprowadzić do szkolenia na stałe. Nie ma nic lepszego niż bezpośrednia styczność z urządzeniami.”
„Bardzo ciekawe szkolenie. Bardzo dobra organizacja. Otwartość prelegentów w przekazywaniu wiedzy. Szkoda, że tylko 1 dzień.”
Przykładowe anonimowe opinie pochodzące z ankiet po webinarach i szkoleniu stacjonarnym.
Informacje organizacyjne
Webinar potrwa około 45-60 minut. Przewidujemy dodatkowy czas na pytania od uczestników i odpowiedzi. Na ogół jest to ok. 15 minut.
Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams. Link dostępu do wydarzenia zostanie przesłany na adres mailowy podany w zgłoszeniu. W razie napotkania na trudności techniczne będziemy do bieżącej dyspozycji.
Jakich narzędzi potrzebuję, aby wziąć udział w webinarze?
Do komfortowego uczestnictwa wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Webinary realizujemy poprzez platformę MS Teams. Link dostępu do wydarzenia przesyłamy przed terminem szkolenia na wskazany wcześniej adres mailowy. W razie napotkania na trudności techniczne jesteśmy do bieżącej dyspozycji. W trosce o komfort wszystkich uczestników oraz prowadzących podczas spotkania prosimy uczestników o wyłączenie mikrofonów i korzystanie z nich wyłącznie podczas zadawania pytań i dyskusji.
Czy po webinarze otrzymam materiały edukacyjne?
Tak, po webinarze udostępniamy wybrane materiały w wersji elektronicznej wraz z ankietą poszkoleniową.
Czy po szkoleniu mogę skorzystać z darmowej konsultacji?
Oczywiście! Podczas webinaru można zadawać pytania do prowadzącego, otrzymując odpowiedzi na bieżąco. Jeśli po spotkaniu pojawią się dodatkowe wątpliwości i zagadnienia wymagające dodatkowej dyskusji, można umówić się na konsultacje z naszym ekspertem: www.amargo.pl/akademia-taed/konsultacje/.