zbiorniki na solankę

Zbiorniki na solankę – zbiorniki przemysłowe z tworzywa sztucznego

Sharing is caring!

Kto wykona zbiorniki solanki z tworzywa? Jakie dane są potrzebne do wyceny i projektu?

W AMARGO® zaprojektujemy i wykonamy zbiorniki na solankę. Kompleksowo realizujemy temat, od etapu doboru po uruchomienie instalacji!

Zbiorniki na solankę wykonamy z najwyższej jakości tworzywa PE 100/ PPC, które dobierzemy po dokładnej analizie wszystkich otrzymanych od Klienta parametrów, a także na podstawie wizji lokalnej. 

Dlaczego zbiorniki na solankę z tworzywa?

Ponieważ polietylen wysokiej gęstości charakteryzuje się odpornością na korozję i nie wchodzi w reakcję z solanką lub inną agresywną cieczą. To gwarantuje bezawaryjne działanie zbiornika przez długie lata!

Dlaczego AMARGO®?

Ponieważ możemy poszczycić się doświadczeniem nie tylko w produkcji zbiorników, ale także w kompleksowej obsłudze projektu – od doboru, przez projektowanie, po uruchomienie instalacji. Podstawą naszej pracy jest wizja lokalna. Nasi konsultanci służą fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji. Każdy zbiornik wykonujemy na specjalne zamówienie konkretnego Użytkownika – to sprawia, że każdy produkt jest idealnie dopasowany do zakładu, w którym pracuje.

Zbiorniki na solankę – wyposażenie dodatkowe

Mamy szeroki wachlarz możliwości – wykonujemy same zbiorniki do istniejących instalacji, a także kompletne urządzenia i instalacje wraz z pełnym oprzyrządowaniem – systemem rurociągów, automatyką, zestawami pomp, wspornikami, elementami i innymi. Każdy szczegół jest dopasowywany zgodnie z potrzebami i sugestiami Użytkownika. Zawsze proponujemy optymalne rozwiązanie, także jeżeli chodzi o detale, np. rodzaj dna, izolację. Prowadzimy pełną dokumentację naszych projektów.

Nasz własny, nowoczesny park maszynowy umożliwia nam budowę zbiornika o dowolnych kształtach i rozmiarach, także tych nieszablonowych. Dzięki naszemu zapleczu jesteśmy niezależni w kwestii produkcji.

Pełna opieka nad zbiornikiem!

Wykonujemy serwisy i modernizacje zbiorników oraz instalacji tworzywowych. Poprawiamy nieudane naprawy – pracujemy raz a dobrze! Nasi spawacze to fachowcy z doświadczeniem, a ich kunszt potwierdzają W AMARGO dostajesz gwarancję na każdy produkt i usługę.

Potrzebujesz zbiornika solanki lub dedykowanego innej substancji niebezpiecznej? Sprawdź możliwości tworzywa!

Zapraszamy do przesyłania zapytań, szkiców, projektów:

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.plTel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.