Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego

Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego, roztworu o stężeniu 96%, jakie tworzywo, współpraca z biurami projektów, doradztwo, dobór techniczny, statyka, obliczenia

Sharing is caring!

Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego dopasowany do Twojego zakładu!

Tworzywowy zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego to inwestycja na lata!

Zbiorniki wykonane z tworzywa HDPE / PP / PVDF / PCV (potocznie nazywane „z 21plastiku”) nadają się na zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego dedykowanego do różnych gałęzi przemysłu.

Zbiorniki wykonane z polipropylenu, polietylenu, polichlorku vinylu, polifluorku vinylidenu są …

przyjazne środowisku, nie korodują, nie wchodzą w reakcje. Sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym – co potwierdza PZH.

Zbiorniki AMARGO klasy PREMIUM na substancje trudne od lat cieszą niesłabnącą popularnością. A to dzięki idealnemu dopasowaniu do konkretnego Klienta – zbiorniki szyte na miarę zapewniają optymalne rozwiązanie. Każdy zbiornik wytwarzamy na specjalne zamówienie, po dokładnej analizie medium, warunków i możliwości Użytkownika.

Dlaczego zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego AMARGO?

Zbiorniki kwasu siarkowego klasy PREMIUM charakteryzują się wysoką chemoodpornością na substancje niebezpieczne, wymagające i żrące, w tym kwasy o różnym stężeniu. Na dobór tworzywa wpływa wiele cech medium, dlatego AMARGO do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia spokój na wiele lat. Szczelność i bezawaryjność są u nas standardem, a bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Jaka jest cena zbiornika tworzywowego na kwas siarkowy?

Nasze produkty nie mają stałych cen – są one uzależnione od wielu parametrów – na przykład wielkości zbiornika, grubości ścianki, rodzaju dna, stopnia nietypowości zamówienia, które to są uwarunkowane potrzebami i możliwościami, jakie poosiada Użytkownik.

AMARGO szanujemy nasz czas i czas Klienta – szkoda życia na bylejakość! U nas nie ma miejsca na fuszerkę – pracujemy raz a dobrze. Na nasze produkty dajemy wieloletnią gwarancję, bo już na etapie projektowania patrzymy w przyszłość i przewidujemy, jak będzie zachowywało się tworzywo. Dzięki temu Klient kupując profesjonalny zbiornik kwasu siarkowego płaci raz na wiele lat – także w perspektywie czasu AMARGO proponuje dobrą cenę, za jakość, wytrzymałość, a co za tym idzie – spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Przekonaj się sam, co AMARGO może zrobić dla Ciebie!
Przyjdź, zadzwoń, napisz!

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl   

krótki obraz produkcji https://www.youtube.com/watch?v=KQhUl2U0mYo&t=2s&list=PLZgyudJz9H3TsENR5DrdJET_hmCH4YnwB&index=25

inne wpisy z tematyki: http://www.amargo.pl/blog/budowa-i-uruchomienie-punktu-rozladunku-kwasu-taca-ociekowa-punkt-rozladunku-kwasu-siarkowego-punkt-rozladunku-kwasu-solnego-bhp-zgodny-z-przepisami-tdt-dostawa-montaz-instalacja-do-rozladunku/ 

http://www.amargo.pl/blog/zbiorniki-z-pe-100-do-magazynowania-kwasu-siarkowego-zasady-sodowej-zbiornik-h2so4-40-posadowiony-na-czterech-storach-krocce-pomiarowe-w-gornej-pokrywie-dn80/

Jedna myśl do “Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego, roztworu o stężeniu 96%, jakie tworzywo, współpraca z biurami projektów, doradztwo, dobór techniczny, statyka, obliczenia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.