Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego

Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego, roztworu o stężeniu 96%, jakie tworzywo, współpraca z biurami projektów, doradztwo, dobór techniczny, statyka, obliczenia

Zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego dopasowany do Twojego zakładu!

Tworzywowy zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego to inwestycja na lata!

Zbiorniki wykonane z tworzywa HDPE / PP / PVDF / PCV (potocznie nazywane „z 21plastiku”) nadają się na zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego dedykowanego do różnych gałęzi przemysłu.

Zbiorniki wykonane z polipropylenu, polietylenu, polichlorku vinylu, polifluorku vinylidenu są …

przyjazne środowisku, nie korodują, nie wchodzą w reakcje. Sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym – co potwierdza PZH.

Zbiorniki AMARGO klasy PREMIUM na substancje trudne od lat cieszą niesłabnącą popularnością. A to dzięki idealnemu dopasowaniu do konkretnego Klienta – zbiorniki szyte na miarę zapewniają optymalne rozwiązanie. Każdy zbiornik wytwarzamy na specjalne zamówienie, po dokładnej analizie medium, warunków i możliwości Użytkownika.

Dlaczego zbiornik do magazynowania stężonego kwasu siarkowego AMARGO?

Zbiorniki kwasu siarkowego klasy PREMIUM charakteryzują się wysoką chemoodpornością na substancje niebezpieczne, wymagające i żrące, w tym kwasy o różnym stężeniu. Na dobór tworzywa wpływa wiele cech medium, dlatego AMARGO do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia spokój na wiele lat. Szczelność i bezawaryjność są u nas standardem, a bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Jaka jest cena zbiornika tworzywowego na kwas siarkowy?

Nasze produkty nie mają stałych cen – są one uzależnione od wielu parametrów – na przykład wielkości zbiornika, grubości ścianki, rodzaju dna, stopnia nietypowości zamówienia, które to są uwarunkowane potrzebami i możliwościami, jakie poosiada Użytkownik.

AMARGO szanujemy nasz czas i czas Klienta – szkoda życia na bylejakość! U nas nie ma miejsca na fuszerkę – pracujemy raz a dobrze. Na nasze produkty dajemy wieloletnią gwarancję, bo już na etapie projektowania patrzymy w przyszłość i przewidujemy, jak będzie zachowywało się tworzywo. Dzięki temu Klient kupując profesjonalny zbiornik kwasu siarkowego płaci raz na wiele lat – także w perspektywie czasu AMARGO proponuje dobrą cenę, za jakość, wytrzymałość, a co za tym idzie – spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Przekonaj się sam, co AMARGO może zrobić dla Ciebie!
Przyjdź, zadzwoń, napisz!

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl   

krótki obraz produkcji https://www.youtube.com/watch?v=KQhUl2U0mYo&t=2s&list=PLZgyudJz9H3TsENR5DrdJET_hmCH4YnwB&index=25

inne wpisy z tematyki: http://www.amargo.pl/blog/budowa-i-uruchomienie-punktu-rozladunku-kwasu-taca-ociekowa-punkt-rozladunku-kwasu-siarkowego-punkt-rozladunku-kwasu-solnego-bhp-zgodny-z-przepisami-tdt-dostawa-montaz-instalacja-do-rozladunku/ 

http://www.amargo.pl/blog/zbiorniki-z-pe-100-do-magazynowania-kwasu-siarkowego-zasady-sodowej-zbiornik-h2so4-40-posadowiony-na-czterech-storach-krocce-pomiarowe-w-gornej-pokrywie-dn80/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *