Wykonawca zbiorników z tworzywa pod spersonalizowane wymiary i kształty

Wykonawca zbiorników z tworzywa pod spersonalizowane wymiary i kształty PE PP PCV

Sharing is caring!

Wykonawca zbiorników z tworzywa pod spersonalizowane wymiary i kształty – szyte na miarę

Chcesz wyposażyć swoją

przyczepę kempingową lub swój kamper w zapas wody? Wykonawca zbiorników z tworzywa pod spersonalizowane wymiary i kształty uszyje dla Ciebie optymalny zbiornik z PE, PP lub PCV.

Dostęp do wody na kempingu jest nieoceniony! Ułatw sobie wakacje! Zapas wody do różnych celów to zawsze dobra inwestycja.

Spersonalizowane wymiarem i kształem zbiorniki na wodę mogą być zamontowane w wozach strażackich, przyczepach kempingowych, małych pomieszczeniach i wszędzie, gdzie tylko zaistnieje taka potrzeba! Innowacyjność zbiorników AMARGO polega na tym, że panele, z których są wykonane, są łączone na miejscu w pojemnik na wodę. Technologia pozwala na idealne dopasowanie zbiornika – z dokładnością do 1 milimetra! Dzięki temu nasze zbiorniki na wodę optymalnie wykorzystują przeznaczone na nie miejsce.

Amargo produkuje zbiorniki na specjalne zamówienie – spersonalizowane! Każdy zbiornik powstaje dla indywidualnego Klienta, po dokładnej analizie jego potrzeb, warunków i potencjału. Każdy Użytkownik dysponuje innymi możliwościami, dlatego nie prowadzimy sprzedaży półkowej, tylko wytwarzamy  nasze produkty na wymiar.

Zaufaj profesjonalistom – Wykonawca zbiorników z tworzywa pod spersonalizowane wymiary i kształty gwarantuje najwyższą jakość i doskonałe wykonanie. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam produkcję nietypowych zbiorników. Wykonujemy je z tworzywa PE PP PCV pod spersonalizowane wymiary i kształty – szyte na miarę!

Amargo zajmie się kompleksowo całym projektem – pokaz nam swój samochód, a my dopasujemy do niego zbiornik idealny, a później go zamontujemy i uruchomimy! Na nasze produkty dajemy wieloletnią gwarancję.

Spersonalizowane wymiarowo i kształtowo zbiorniki na wodę. Producent z płyt PP PE na miejscu

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą AMARGO:

www.amargo.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.