wewnętrzne zbiorniki magazynowania wody

Wewnętrzne zbiorniki magazynowania wody

Sharing is caring!

Wewnętrzne zbiorniki na wodę pitną / ppoż
Zbiorniki na wodę mogą mieć naprawdę duże pojemności – tak, aby zapas wody był zgodny z rozporządzeniami

Wewnętrzne zbiorniki magazynowania wody pitnej lub/i przeciwpożarowej bez konieczności wyburzania ścian, długiego wyłączenia instalacji z użytku

Budowa zbiornika na wodę w budynkach użyteczności publicznej z wykorzystaniem istniejących warunków – w rezultacie łączenia paneli powstaje 12-godzinny zapas wody zgodny z rozporządzeniem

Wewnętrzne zbiorniki magazynowania wody budujemy od wielu lat dla różnych przedsiębiorstw, zakładów i instytucji. Zadaniem zbiorników jest magazynowanie wody do celów przeciwpożarowej, wyrównywane ciśnienia w sieci, jako zbiornik przelewowy, zasobnik wody pitnej. Zbiorniki AMARGO AMARGTank® PE HD lub z płyt panelowych AMARGPanel® PP H / COPO Multipower  łączymy wewnątrz lokum wykorzystując zastane warunki. Z pewnością są to miejsca takie jak: ciasne piwnice, miejsca pod schodami, a także niezagospodarowane kąty. Z racji mało ważących paneli i nowoczesnemu systemowi zgrzewania nie występuje potrzeba wyburzania ścian budynku. Wnosimy półprodukty i łączymy je na miejscu. Następnie montowane są elementy zbiornika, takie jak niezbędne króćce, także elementy sterowania, aparatura kontrolno-pomiarowa.

Dlaczego AMARGO ® ?

Ponieważ nasze zbiorniki są projektowane w zależności od konkretnych potrzeb. Możemy je wykonać w naszym zakładzie produkcyjnym (i dostarczyć w całości jako gotowy finalny zbiornik) lub adaptujemy na miejscu u Klienta – jeśli otwory drzwiowe uniemożliwiają wprowadzenie zbiornika do danego pomieszczenia.

Współpracujemy z instalatorami oraz projektantami, proponujemy doradztwo na każdym etapie wykonawstwa. Dzięki temu komplet kwestii technicznych załatwiamy, ustalamy i dobieramy w krótkim czasie, w jednym miejscu, również limitując wiele poziomów czasochłonnych konsultacji branżowych.

Jesteśmy liderem w dziedzinie zbiorników przeciwpożarowych, funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat, podejmując się coraz ambitniejszych i bardziej skomplikowanych zadań. Mamy szerokie horyzonty, twórcze i elastyczne podejście, poza tym dostrzegamy wiele kwestii, możliwych ryzyk, jak i obszarów niebezpiecznych.

Specjaliści AMARGO dobiorą dla Ciebie zbiornik wewnętrzny magazynowy wody z wykorzystaniem istniejących warunków, kubatury pomieszczeń, dopasowany z dokładnością 1 milimetra! W rezultacie w pełni zagospodarujesz swoją przestrzeń!

Zapraszamy!

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.