Zbiornik na horolith chemoodporne certyfikat UDT

Kto ma ważny certyfikat UDT w zakresie tworzyw termoplastycznych do naprawy zbiorników z termoplastów? Jaka firma?

Sharing is caring!

Amargo posiada ważny certyfikat UDT

Urząd Dozoru Technicznego potwierdza kompetencje AMARGO! Mamy certyfikat UDT!

W AMARGO zajmujemy się wytwarzaniem, modernizacją, serwisowaniem,

remontami zbiorników i urządzeń z tworzyw termoplastycznych według norm Urzędu Dozoru Technicznego z certyfikacją.

Jesteśmy wiodącym producentem zbiorników magazynowych z płaszczem wychwytowym, dedykowanym cieczom żrącym i niebezpiecznym.

Amargo oferuje kompleksową opiekę nad Twoim projektem – zadbamy o pełną dokumentację! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak „załatwić” kwestie urzędowe, co dostarczyć, jak wypełnić druczki! Pomożemy w doborze zbiornika i oprzyrządowania, a także w temacie papierologii 🙂

Wykonamy cały projekt technologiczny wraz z instalacją rurociągową, zbiornikami magazynowymi dwupłaszczowymi na substancje niebezpieczne, agresywne, wraz z oprzyrządowaniem. Amargo posiada własny, doskonale wyposażony park maszynowy, dzięki czemu możemy wyprodukować nietypowe zbiorniki, o dowolnych kształtach i rozmiarach. Nad każdym projektem pochylamy się całym zespołem, aby dobrać optymalne rozwiązanie w najlepszej cenie!

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie – każdy produkt wytwarzamy na konkretne zamówienie. Dlatego w AMARGO dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Oferujemy także modernizację / serwisy / przeglądy instalacji. Cieszymy się z zadowolenia naszych Klientów i szanujemy swój czas – dlatego naszą pracę wykonujemy raz a dobrze. Na nasze usługi dajemy wieloletnie gwarancje.

Twoja instalacja podlega pod Urząd Dozoru Technicznego? Potrzebujesz sprawdzonej firmy, która zajmie się projektem od A do Z? Potrzebujesz zmagazynować substancję agresywną i nie wiesz, jak podejść do tematu? Dobrze, że trafiłeś na AMARGO!
Nasi fachowcy po analizie Twoich potrzeb i możliwości dobiorą dla Ciebie zbiornik i poprowadzą temat, aż do uruchomienia instalacji!

Napisz albo zadzwoń – nie zawiedziesz się!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Możliwość zastosowania zbiorników magazynowych, i procesowych, z tworzyw termoplastycznych, w przemyśle spożywczym,UPRAWNIENIA I CERTYFIKATY, PE 300, URZĄD DOzORU TECHNICZNEGO, Uprawnienia do wytwarzania, wytwarzania w zakresie montażu, modernizacji, naprawy, zbiorników bezciśnieniowych, zbiorników niskociśnieniowych, z tworzyw sztucznych, do materiałów trujących, żrących, NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO, certyfikacja, atesty PZH dla płyt Polystone G P Roechling, AMARGPE, isoform IF 360, AEXTR PE 310, przeznaczonych do produkcji zbiorników służących do magazynowania wody przeznaczonej do spożycia, zdemineralizowanej, Zbiorniki cylindryczne – magazynowe i procesowe,

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą AMARGO:

http://amargo.pl/pl/oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.