urządzenia pod UDT

Urządzenia pod UDT tworzywowe, nietypowe, wielkogabarytowe, na specjalne zamówienie.

Sharing is caring!

Urządzenia pod UDT, wielkogabarytowe zbiorniki chemoodporne na ługi, kwasy, środki biobójcze, nawozy, również wszelkie inne chemikalia. Kompleksowa obsługa wiodącego polskiego producenta!

Urządzenia pod UDT z pełnym wyposażeniem – wykonane na specjalne, indywidualne zamówienie w klasie PREMIUM!

W AMARGO® projektujemy i produkujemy nietypowe zbiorniki chemoodporne magazynowe klasy PREMIUM. Nasze urządzenia posiadają akredytację Urzędu Dozoru Technicznego. Ponadto możemy wykonać także wersje mobilne tych urządzeń – osadzone na ruchomych platformach. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, stałym rozwojem, kreatywnym podejściem do projektów. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze programy obliczeniowe, posiadamy własny park maszynowy. W związku z tym możemy zrealizować bardzo zindywidualizowane potrzeby!

Oprócz tego możemy pochwalić się elastycznym podejściem, co daje możliwość budowy nawet bardzo nietypowych zbiorników w klasie PREMIUM – tak w zakresie rozmiarów, jak i kształtów. Dzięki własnej maszynie CNC możemy wykonywać także nietypowe detale w seryjnych ilościach. Do realizacji Waszych projektów podchodzimy odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem – ponieważ bezpieczeństwo cenimy ponad wszystko!

Zbiorniki chemoodporne w AMARGO® wykonujemy z najwyższej jakości materiału dobieranego do potrzeb konkretnego Klienta. Z tego powodu wszystkie dogodności są dostosowane do finalnego Użytkownika. Poza tym wyposażamy je, zgodnie z UDT, w podwójny płaszcz lub wannę ociekową.

Dlaczego AMARGO®?   

Ponieważ specjalizujemy się w zbiornikach chemoodpornych na specjalne zamówienie. Mamy wiedzę i możliwości potrzebne do wykonania urządzeń nietypowych pod względem kształtów i rozmiarów. W rezultacie jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować naprawdę duży zbiornik magazynowy! Podstawą naszej pracy są wizje lokalne, podczas których zbieramy wszelkie dane, parametry, wytyczne, poznajemy oczekiwania Klienta. Analizując te informacje, dobieramy elementy są w taki sposób, aby po pierwsze urządzenie spełniało najsurowsze normy bezpieczeństwa, a po drugie dawało finalnemu Użytkownikowi maksimum satysfakcji.

Z racji zindywidualizowanego charakteru naszych produktów wszystkie tego typu zlecenia są wyceniane indywidualnie.

Wyślij do nas swoje zapytanie i przekonaj się, że dla nas nie ma zbiorników niemożliwych!

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

www.amargo.pl

Wielkogabarytowe zbiorniki chemoodporne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.