spawanie tworzyw sztucznych

Spawanie tworzyw sztucznych – zbiorników HDPE PE100 RC / PP / PP-H PP-DWU PP-DWST Robot + ekstruder

Sharing is caring!

Temat przewodni na dzisiaj to : Jakiej konstrukcji robot wybrać by wykonać zoptymalizowane spawanie tworzyw sztucznych ?

spawanie tworzyw sztucznych – zbiorników chemoodpornych PE HD PP PVDF PCV
Budowa chemoodpornych zbiorników to zaawansowany proces, w którym jeden z etapów to spawanie tworzyw sztucznych. W zależności od warunków pracy i charakteru zbiornika (magazynowy lub procesowy) dobieramy adekwatne materiały spośród szerokiej palety tworzyw sztucznych - renomowanych koncernów europejskich.

Uwzględniając rodzaj materiału (PE PP PCV PVDF) oraz grubość i typ spoiny wykonujemy odpowiednią metodą spawanie tworzyw sztucznych. Mamy do dyspozycji urządzenia hotgas lub wytłaczarki.

Ciągle mówimy o pracy manualnej. Obecnie prowadzimy inwestycję polegającą na zabudowie robota, który może wykonywać automatyczne spawanie tworzyw sztucznych.

Parametry spawania tworzywa, w tym wydajność ekstrudera oraz prędkość posuwu / obrotów definiowalne – zależnie od grubości i spoiny.

Zapraszamy do rozmów i współpracy firmy oferujące ramiona / roboty + wytłaczarki – ekstrudery przystosowane do pracy ciągłej https://www.amargo.pl/pl/kontakt

spawanie tworzyw zbiorniki cylindryczne PE PP FRP PVDF

Autor

Redaktor ze Stażem

W branży produkcji z tworzyw sztucznych, pomijając techniczne przygotowanie na Politechnice Warszawskiej, praktycznie działamy już ponad 14 lat z wieloma sukcesami, doświadczeniami, wyzwaniami, realizacjami - którymi to dzielimy się z Szerokim Gronem Zadowolonych Klientów i Odwiedzających nasz Portal. Zapraszamy Cię byś do Nich również dołączył! Zapewniamy Indywidualne Podejście, Fachowość i Rozwiązania na Najwyższych Światowym Poziomie Technicznym. Przekonaj się o tym SAM ! english version : http://amargo.pl/en/about-amargo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.