Najwięcej czego się uczymy… o chemoodpornych aparatach i zbiornikach…

Sharing is caring!

Amerykański przedsiębiorca Charles Lazarus już niemal wiek temu stwierdził : 

„Najwięcej rzeczy, których się uczymy, uczymy się od klientów.”

I my – Zespół AMARGO w codziennej działalności kierujemy się właśnie tą dewizą ! Przez codzienny kontakt z Państwem dowiadujemy się, co jest dla Państwa istotne podczas konstruowania czy wyposażania danego zbiornika chemoodpornego lub zaawansowanego aparatu produkcyjnego.

Po wykonaniu w ramach Ankiety Zadowolenia Klienta dokonujemy weryfikacji i oceny wszystkich obszarów działania firmy – właśnie dlatego Państwa opinia jest dla nas najważniejsza !

To dzięki Waszym impulsom – nasze zbiorniki i sposób produkcji się zmienia, to dzięki Wam i dla Was – zmienia się AMARGO!

Zapraszamy do dalszych kontaktów i pełnej interakcji oraz współpracy na szerokich polach oferty www.amargo.pl 

Sprawdź nas produktowo! Sprawdź nas podczas produkcji ! Zapraszamy do bezpośrednich odwiedzin w naszej siedzibie na Jaśminowej 16! 

Autor

Redaktor ze Stażem

W branży produkcji z tworzyw sztucznych, pomijając techniczne przygotowanie na Politechnice Warszawskiej, praktycznie działamy już ponad 14 lat z wieloma sukcesami, doświadczeniami, wyzwaniami, realizacjami - którymi to dzielimy się z Szerokim Gronem Zadowolonych Klientów i Odwiedzających nasz Portal. Zapraszamy Cię byś do Nich również dołączył! Zapewniamy Indywidualne Podejście, Fachowość i Rozwiązania na Najwyższych Światowym Poziomie Technicznym. Przekonaj się o tym SAM ! english version : http://amargo.pl/en/about-amargo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.