Montaż zbiornika bez przerw technologicznych

Sharing is caring!

Montaż zbiornika bez przerw technologicznych  – zapas wody w szpitalach bez konieczności przenoszenia pacjentów do innych placówek na czas budowy

Montaż zbiornika bez przerw technologicznych to rozwiązanie dla oddziałów szpitalnych, hospicjów i innych działających placówek, które nie mogą pozwolić sobie na przerwę w dostawie wody.

Montaż zbiornika bez przerw technologicznych ma na celu wykonanie zbiornika bez potrzeby wyłączana z użytku infrastruktury. Jest to szczególnie istotne w takich placówkach jak szpitale lub hospicja.

Finalne zbiorniki wody zapewniają jej zapas na 12 godzin zgodnie z rozporządzeniem. AMARGTank® przeznaczone są do magazynowania wody przeciwpożarowej, ale mogą być wykorzystane do przechowywania wody w innych celach, na przykład wyrównywania ciśnienia w sieci, jako zbiornik przelewowy, magazyn wody pitnej. Zbiorniki wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów PE, PP. Budujemy je wewnątrz pomieszczenia – wykorzystujemy panujące warunki – miejsce pod schodami, w piwnicach, niezagospodarowane pomieszczenia. Dzięki lekkiej konstrukcji panela i nowoczesnemu systemowi łączenia płyt nie ma potrzeby wyburzania ścian budynku – po prostu wnosimy elementy i łączymy je na miejscu. Następnie montujemy elementy zbiornika, takie jak niezbędne króćce, elementy sterowania, aparatura kontrolno-pomiarowa.
Zbiorniki AMARGTank® wykonywane są w zależności od potrzeb i możliwości w naszym zakładzie produkcyjnym(i dostarczane w całości jako gotowy finalny zbiornik prostopadłościenny) lub na miejscu u Klienta – zwłaszcza jeśli budynek nie nadaje się do przebudowy, a otwory drzwiowe i przejścia uniemożliwiają wprowadzenie zbiornika do danego pomieszczenia.

Współpracujemy z projektantami i instalatorami, służymy profesjonalnym doradztwem na każdym poziomie wykonawstwa.Dzięki temu komplet kwestii technicznych załatwiamy, ustalamy i dobieramy w krótkim czasie, w jednym miejscu, ograniczając wiele poziomów czasochłonnych konsultacji branżowych.

Amargo jest liderem w dziedzinie zbiorników przeciwpożarowych, funkcjonuje w branży od kilkunastu lat realizując coraz ambitniejsze i coraz bardziej skomplikowane zadania. Mamy szerokie horyzonty działalności, kreatywne i elastyczne podejście, dostrzegamy wiele aspektów, potencjalnych ryzyk, obszarów niepewnych.

Specjaliści AMARGO dobiorą dla Ciebie zbiornik przeciwpożarowy z wykorzystaniem istniejących warunków, kubatury pomieszczenia, dopasowany z dokładnością 1 milimetra!

Zapraszamy do przesyłania zapytań, projektów, opisywania potrzeb – znajdziemy rozwiązanie

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/pl/oferta/produkty/zbiorniki-na-wode

Zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki ppoż, zbiorniki PE HD/ PP, zbiorniki buforowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki magazynowe, zbiorniki do zabudowy

Zbiornik ppoż na oddział szpitalny – 12-godzinny zapas wody AMARGTank®

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.