modułowe zbiorniki na wodę ppoż / pitną

Modułowe zbiorniki na wodę budowane wewnątrz pomieszczeń

Sharing is caring!

Modułowe zbiorniki na wodę ppoż lub pitną z atestami PZH, bez konieczności długiego wyłączenia instalacji z ruchu, szybki i sprawny czas budowy, zapewnienie zapasu wody zgodnie z rozporządzeniem

Zastosowania modułowych zbiorników na wodę

Modułowe zbiorniki na wodę służą jako zapas wody pitnej lub przeciwpożarowej. Mają na celu przechowywanie wody w takich jednostkach jak szpitale, hospicja, szkoły, ośrodki sportowe, hotele i wiele innych. Zbiorniki modułowe wykorzystywane są także w innych celach, na przykład wyrównywania ciśnienia w sieci, jako zbiorniki przelewowe. Zbiorniki AMARGO AMARGTank® PE HD lub z płyt panelowych AMARGPanel® PP H / COPO Multipower  budujemy wewnątrz pomieszczenia – wykorzystujemy do tego istniejące warunki, z tej racji możemy zagospodarować miejsca pod schodami, trudno dostępne piwnice, pomieszczenia o skomplikowanym kształcie. Z racji lekkiej konstrukcji panela i innowacyjnemu systemowi łączenia nie ma potrzeby wyburzania ścian budynku, a metoda budowy oparta jest na zgrzewaniu wniesionych do środka półproduktów. Po złączeniu paneli następuje montaż elementów zbiornika: króćców, elementów sterowania, aparatury kontrolno-pomiarowej.

Dlaczego modułowe zbiorniki na wodę?

Ponieważ modułowe zbiorniki AMARGTank® wykonywane są na specjalne zamówienie dla konkretnego Klienta z wykorzystaniem istniejących warunków. AMARGO® widzi możliwości tam, gdzie inni widzą przeszkody! Modułowe zbiorniki na wodę są budowane w naszym zakładzie produkcyjnym (i dostarczane w całości jako gotowy zbiornik prostopadłościenny) lub na miejscu u Klienta. Gdy nie ma możliwości przebudowy pomieszczenia, drzwi i przejścia uniemożliwiają wprowadzenie zbiornika – Amargo wnosi elementy zbiornika do środka i spawa je na miejscu!

Współpracujemy z projektantami i instalatorami, proponujemy doradztwo na każdym etapie wykonawstwa. Dzięki temu całość kwestii technicznych załatwiamy, ustalamy i dobieramy w krótkim czasie, w jednym miejscu. Z pewnością ogranicza to wiele poziomów czasochłonnych konsultacji branżowych.

Dlaczego AMARGO?

Jesteśmy liderem w dziedzinie projektowania i budowy zapasu wody pitnej i przeciwpożarowej. Funkcjonujemy w branży od kilkunastu lat realizując coraz ambitniejsze i coraz bardziej skomplikowane zadania. Mamy szerokie horyzonty działalności, kreatywne i elastyczne podejście, poza tym dostrzegamy wiele aspektów, potencjalnych ryzyk, jak i obszarów niepewnych. Prowadzimy również działalność konsultacyjną – nasze doświadczenie umożliwia nam profesjonalne doradztwo.

Specjaliści AMARGO dobiorą dla Ciebie zbiornik przeciwpożarowy z wykorzystaniem istniejących warunków, kubatury pomieszczenia, dopasowany z dokładnością 1 milimetra! W rezultacie w pełni zagospodarujesz swoją przestrzeń!

Zapraszamy!

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

modułowe zbiorniki na wodę ppoż / pitną
Zbiorniki na wodę mogą mieć właściwie nieograniczone gabaryty! Na zdjęciu – jeden z etapów budowy zbiornika o pojemności 170m3

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

http://www.amargo.pl/blog/zbiorniki-przeciwpozarowe-zbiorniki-ppoz-zbiorniki-pe-hd-pp-zbiorniki-buforowe-zbiorniki-na-wode-zbiorniki-magazynowe-zbiorniki-do-zabudowy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.