zbiorniki chemoodporne tworzywo i żywica

Rozwój Chemoodpornych Zbiorników AMARGO – Konstrukcje wielowarstwowe tworzywo + kompozyty

Sharing is caring!

Niezwykle miło mi poinformować Was, że właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie słuszności obranej strategii rozwoju AMARGO !

„Cele, kierunki, etapy Rozwoju AMARGO są właściwe, potwierdzone i merytorycznie uzasadnione !”

A mówiąc „bez ogródek” i dziennikarskich wstępów >> zostało nam przyznane, w trybie konkursowym Regionalnego Programu Operacyjnego, dofinansowanie > wartość projektu ogółem 5 079 383,90 PLN, dofinansowanie 1 541 116,56 PLN !

Nadmienię, że dofinansowanie otrzymało jedynie osiem podmiotów !

Dziękuję wszystkich zaangażowanym w przygotowanie wniosku i jestem przekonany, że zrealizowany projekt innowacji produktowych AMARGO przyniesie wiele korzyści dla całej Firmy = Pracowników ! Gdyż firma jest tyle warta ile jej skład – zupełnie jak w drużynie piłkarskiej 🙂

Co do wspomnianych innowacyjnych rozwiązań – mogę już uchylić rąbka tajemnicy > rozszerzamy ofertę asortymentową chemoodpornych zbiorników z tworzyw sztucznych o zakres wielowarstwowych konstrukcji zespolonych.

Tym samym oferta AMARGO obejmie całe spektrum zastosowań, bez jakichkolwiek ograniczeń w zakresie chemoodporności i temperatur pracy! Będzie to możliwe dzięki stosowaniu takich wysoce odpornych tworzyw, jak fluorowce > PVDF (polifluorek vinylidenu), E-CTFE (etylenchloro-trójfluoro-etylen), PFA… + systemowa warstwa konstrukcyjna wysokiej wytrzymałości zbudowana z układu zbrojeń włóknami szklanymi + zespolenie żywicami.

Celem zapewnienia dodatkowych funkcjonalności w układ warstw analizujemy i dodajemy światłowody i pozostałe wiązki funkcjonalne.

O kolejnych nowościach, sukcesach i osiągnięciach nie omieszkamy poinformować Was w kolejnych wpisach!

Bądźmy zatem w kontakcie – zapraszam do subsrybowania kanałów fb / Linkedin / twitter.

Autor

Redaktor ze Stażem

W branży produkcji z tworzyw sztucznych, pomijając techniczne przygotowanie na Politechnice Warszawskiej, praktycznie działamy już ponad 14 lat z wieloma sukcesami, doświadczeniami, wyzwaniami, realizacjami - którymi to dzielimy się z Szerokim Gronem Zadowolonych Klientów i Odwiedzających nasz Portal. Zapraszamy Cię byś do Nich również dołączył! Zapewniamy Indywidualne Podejście, Fachowość i Rozwiązania na Najwyższych Światowym Poziomie Technicznym. Przekonaj się o tym SAM ! english version : http://amargo.pl/en/about-amargo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.